Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230
5 sytuacji, w których warto skorzystać z usług HDS - Jakubiak Trans

Rozwiązania HDS to uniwersalna usługa, która wspiera wiele gałęzi przemysłu, realizację codziennych projektów oraz prywatne inicjatywy. W wielu sytuacjach warto postawić na profesjonalizm oraz szybkość działania firm transportowych, zamiast poświęcać się czaso- i pracochłonnym działaniom.

Kilka słów o specyfice usług HDS

Rozszerzenie skrótu HDS brzmi Hydrauliczny Dźwig Samochodowy. Najogólniej mówiąc, jest to określenie, stosowane w odniesieniu do pojazdów ciężarowych, wyposażonych w specjalistyczny podnośnik. Pozwala on na przeładunek rozmaitych towarów, które wyróżniają się potężnymi gabarytami i wysoką wagą.

Dźwig jest na stałe przytwierdzony do samochodu, co gwarantuje jego stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Mechanizm standardowego żurawia umożliwia podnoszenie i przenoszenie obiektów o wadze nawet do kilkunastu ton. Urządzenie zasilane jest pompą hydrauliczną, która czerpie energię z silnika pojazdu. Z uwagi na specjalistyczny charakter usług typu HDS, ich świadczeniem zajmują się profesjonalne firmy transportowe.

5 sytuacji, w których warto skorzystać z usług HDS

Każdego dnia wiele osób staje przed wyzwaniami, które przerastają ich możliwości fizyczne. W takich sytuacjach rozwiązaniem bywa poproszenie kogoś o pomoc lub zamówienie specjalistycznej usługi. Poniżej prezentujemy 5 życiowych sytuacji, w których warto skorzystać z usług HDS. Operatorzy szybko i profesjonalnie poradzą sobie z każdym z opisanych wyzwań.

1. Przeprowadzka

Nie każda zmiana miejsca zamieszkania wymaga zamówienia usługi HDS, ale często zdarza się, że to najprostsze i najszybsze rozwiązanie. Przykładem może być np. transport blaszanego garażu lub domku, który trzeba zabrać z działki rekreacyjnej. Zamiast je demontować i składać na nowo, można obiekty przewieźć w całości dzięki HDS.

2. Budowa lub remont domu

Dostawa materiałów budowlanych może wyglądać dwojako. Samodzielny rozładunek cegieł czy pustaków wymaga mnóstwo czasu oraz energii. Zdecydowanie prościej jest zamówić usługę HDS, dzięki której palety z materiałami w kilka chwil znajdą się na właściwym miejscu. Dźwig poradzi sobie także z transportem kręgów betonowych czy rusztowań.

3. Sprzątanie po nawałnicy

Własnoręczne usuwanie skutków ulewy bywa trudne i pracochłonne. Jeśli w wyniku nawałnicy, zniszczeniu uległy drzewa na działce, należy się uporać z tym problemem. Przeniesienie zwalonych drzew można zlecić firmie,specjalizującej się w usługach HDS. Dyspozycja zostanie wykonana szybko i precyzyjnie, bez ryzyka pogłębienia zniszczeń.

4. Pomoc drogowa

Zdarza się, że samodzielne wyciągnięcie auta z przydrożnego rowu bywa niemożliwe. Jeśli dodatkowo warunki są trudne, pada deszcz lub śnieg, to najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie pomocy drogowej, wyposażonej w hydrauliczny dźwig samochodowy. W tym przypadku waga i gabaryty auta nie mają znaczenia, operator poradzi sobie z każdym modelem.

5. Transporty rolnicze

Rolnicy i hodowcy chętnie korzystają z usług HDS. Dzięki nim możliwy jest transport potężnych maszyn rolniczych, cennych zwierząt czy dużych ilości nawozów sztucznych.

W celu zapoznania się z możliwościami wykorzystania usług HDS, zapraszamy do odwiedzenia zakładek Oferta oraz O firmie.